Wewnętrzna moc. Zdobywanie nowej świadomości.

➡ Wewnętrzna moc. Kim jesteś? Po co się tutaj znajdujesz? Od tysięcy lat poszukiwanie odpowiedzi na te pytania oznaczało wejrzenie w głąb siebie. Wierzę, że w każdym z nas istnieje taka Moc, która może pokierować nas ku wszystkiemu co jest nam potrzebne. Z miłością kieruje nas ku zdrowiu, harmonii z otoczeniem, wspaniałej karierze i sprowadza na nas pomyślność wszelkiego rodzaju. ➡ Co jest nam jednak niezbędne aby ją wykorzystać w pełni? Musimy uwierzyć że wszystkie nasze pomysły mają siłę do realizacji i są po prostu możliwe. Wiara w to że możemy się realizować zgodnie z naszymi marzeniami jest podstawą wszystkiego.

Moc realizacji.

koliber➡ Jeżeli zgodzimy się oddać pod opiekę Tej właśnie energii, która nas wspiera i kocha, nasze życie przepełni się miłością i powodzeniem. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Nieskończonym Umysłem i dlatego cała mądrość i wiedza jest dla nas zawsze dostępna. Musimy zrozumieć że tylko od nas zależy, w jaki sposób wykorzystamy nasze możliwości. Jeżeli zdecydujesz się żyć przeszłością, rozpamiętując wciąż od nowa wszystkie negatywne zdarzenia i sytuacje, zatrzymasz się w miejscu. Jeżeli podejmiesz świadomą decyzję, że nie chcesz być ofiarą swej przeszłości, ale pragniesz stworzyć dla siebie życie na nowo, Wewnętrzna Moc wesprze Cię w działaniu. ➡ Od Ciebie zależy co z tym zrobisz.

Kochać siebie.

➡ Podobno bardzo upraszczam problem. Odkryłem że prostota kryje w sobie największą głębię i siłę. Dla mnie bycie oświeconym oznacza wejrzenie w siebie i odkrycie kim naprawdę jestem, odkrycie że mam zdolność zmiany mojego życia na nowe. Miłość do siebie nie oznacza egoizmu. Uczucie miłości do siebie oczyszcza Cię w stopniu wystarczającym, byś mógł kochać innych ludzi takimi jacy są. Dla minie miłość to głęboka akceptacja, akceptacja wszystkiego co jest. Niestety wielu z nas nie pokocha siebie, dopóki nie dostanie podwyżki, nie straci na wadze, nie będzie mieć ukochanego lub ukochanej itd. Uzależniamy miłość do siebie od spełnienia tych i innych warunków i popadamy w przygnębienie. Możemy kochać się takimi jakimi jesteśmy i to jest to co nalży natychmiast zrozumieć. ➡ To jest Twoja Wewnętrzna Moc.

Era Wodnika.

emandar➡ Obecnie wchodzimy w erę wodnika i uczymy się szukać zbawcy wewnątrz siebie. To Ty jesteś tą mocą której poszukujesz. To Ty możesz kontrolować swoje życie. Jeżeli nie jesteś gotów by pokochać siebie teraz, nie pokochasz siebie jutro bo wszystko co Ci przeszkadza dzisiaj, będzie istnieć także za tydzień w Twojej psychice. Być może znajdziesz podobną wymówkę za dwadzieścia lat, lub nawet gdy twoje życie będzie dobiegać końca. ➡ Dzisiaj jest ten dzień, w którym możesz pokochać siebie całkowicie, nie żądając nic w zamian. Miłość zawsze zaczyna się od własnego domu, od samego siebie.

Wewnętrzny pokój.

emandar➡ Miłość należy wybierać tak samo jak wybierasz złość, nienawiść lub smutek. Ten wybór zawsze należy do Ciebie dlatego czasami warto się przez chwilę zastanowić co wybierasz. Miłość do siebie jest najpiękniejszym darem, jaki możesz sobie ofiarować. Przemiana którą teraz przeżywamy jako cywilizacja w skali jednostki i planety jest ogromna. W erze Ryb szukaliśmy „zbawienia”  „na zewnątrz” nas prosząc  „Zbaw mnie. Zaopiekuj się mną itd”. Obecnie Musimy zrozumieć że tą mocą jesteśmy my sami. ➡ Miłość to najpotężniejsza siła uzdrawiająca jaka istnieje na świecie.

➡ Informacje i ćwiczenia nagrane dla Ciebie są jeszcze jednym ze stopni na drodze do poznania siebie — pozwolą dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i zrozumieć otwierające się przed tobą możliwości.

➡ Link do ćwiczeń ⤵⤵⤵

Jak żyć świadomie?

  ➡ Połączone artykuły ⤵⤵⤵

Odnaleźć drogę. Jak odnaleźć drogę?

 

Zobacz też:

kobieta na torach

Trudności. Sposób myślenia.

Trudności. Trudności. Nie oczekuj życia wolnego od trudności. Jeśli nie doświadczysz trudu, staniesz się pyszny i arogancki. Dlatego czerp mądrość z przeszkód, które podsuwa ci życie. Nie spodziewaj się łatwego rozwoju. Bez trudności do pokonania twoja nauka zawsze pozostanie niekompletna. Dlatego

Czytaj więcej »
people-emandar

Dusza. Czy dusza istnieje?

Dusza. Czy dusza istnieje? Dusza. W Ameryce, na przełomie XIX i XX wieku praktykował pewien lekarz, niejaki Duncan MacDougall. Postanowił wziąć na tapetę jeden z problemów nurtujących ludzi od lat, czyli wagę, a tym samym i istnienie duszy. W tamtych

Czytaj więcej »
chłopiec z dłutem

Kiedy zmienia się umysł, zmienia się też mózg.

Kiedy zmienia się umysł, zmienia się też mózg. Kiedy zmienia się umysł? Gdy stajesz się szczęśliwą osobą, lewy przedni obszar mózgu zwiększa swoją aktywność. To, co przepływa przez umysł, kształtuje mózg. Tak więc możesz wykorzystać umysł, żeby ulepszyć swój mózg.

Czytaj więcej »