O mnie

Kilka słów o tym kim jestem.

Po co to robię?

Wierzę, że chcąc żyć w szczęściu, zdrowiu i obfitości, człowiek potrzebuje równowagi w trzech obszarach –  fizycznym, intelektualnym i duchowym. Właściwie nie wiem, jak mam Ci o tym opowiedzieć… po prostu chcę dzielić się tym, co pomogło mi zrozumieć mój sens istnienia –  wszyscy mamy prawo być cudownie wolni i poznawać prawdę o życiu. Dlatego na co dzień przekazuję to, czego się nauczyłem i czego doświadczam – nie rozdzielam pracy od tego kim jestem – jestem pracą, którą wykonuję, a praca to ja. Rezultaty moich działań nie są dziełem przypadków, lecz wynikiem postępowania zgodnie z zasadami, którymi się kieruję.

Szczęście

Czym dla Ciebie jest szczęście… bo dla mnie to piękno świadomego doświadczania chwil i czerpanie z nich radości – dzisiejszy świat przyśpieszył i żyjemy na gigantycznych obrotach –  chaos sprawia, że uciekają nam chwile, nie wiem, czym jest dla Ciebie szczęście, ale mogę pomóc Ci je zdefiniować. Nie wiem, o czym marzysz, ale wiem, że człowiek zdrowy ma mnóstwo pragnień, a chory tylko jedno.

Zdrowie

Wszystkie problemy zdrowotne mają swoje podłoże w sferze emocjonalnej – energetycznej – więc pomagam znaleźć ich źródło i drogę do.. może zabrzmi to patetycznie, ale do uzdrowienia. Zdrowie jest wypadkową szczęścia. Kiedy uczysz się drogi do szczęścia, wtedy naturalnie uzdrawiasz swoje myśli i w życiu nie ma miejsca na cierpienie, chorobę. Nie ma obfitości bez szczęścia i zdrowia.

Obfitość

Jest konsekwencją szczęścia i zdrowia.

Jak to robię?

Każdemu indywidualnie stwarzam możliwości do doskonalenia oraz samo-uzdrawiania dzięki prostym codziennym działaniom. Każdy posiada w sobie moc i zdolności niezbędne do wyzdrowienia oraz realizacji swoich marzeń i pragnień. Ja tylko przekazuję informacje i swoją wiedzę o świecie – wskazuję narzędzia do tego aby być i osiągnąć wspomniane szczęście, zdrowie i bogactwo.  W dzisiejszym świecie po prostu nie mamy czasu – nie odetniemy się od rzeczywistości, żeby medytować 35 lat. Dlatego proponuję narzędzia przyjemne i łatwe w obsłudze, które są dostosowane do naszych realiów  i które pozwalają żyć w normalności. Podpieram się fizyką kwantową, biologią i chemią, proponuję udowodnione przez naukę metody uzdrawiania, takie jak synchronizacja kwantowa Kinslowa, system Deir (dobrze oddaje techniczne aspekty), uzdrawianie kwantowe oraz praniczne. Wierzę w synergię tych technik – wybieram z nich to co do mnie przemawia i tworzę swoją ścieżkę na bazie tego, co już sprawdzone.