ODWAGA… w 2017.
Czy Życie ma sens? Jaki? Jak ten sens odnaleźć? Kim Ja Jestem? Czy istnieje w ogóle dopowiedź na to pytanie? Czy jest jakaś logika w rozważaniu tych kwestii?

Popatrzcie, jedno pytanie zrodziło następne, a za nimi ustawia się kolejka… Możemy w nieskończoność zadawać mądre, pięknie ubrane w słowa pytania. Mnóstwo pytań… Zadajemy, rozważamy, usiłujemy rozwiązać skomplikowane równania jakie powstają w wyniku Naszych życiowych wyborów… Angażujemy się bez końca rozkładając Swoje i cudze życie na czynniki pierwsze… i co z tego wynika? Kolejne pytania? 😉

Konkluzja: Życie to nie problem do rozwiązania! Życie to DAR. To przygoda – najpiękniejsza jaka mogła nas spotkać. Weźmy się w garść i miejmy odwagę aby ŻYĆ – Tak Naprawdę ŻYĆ!!! Zanim Nasze Życie nabierze właściwych kolorów i odcieni zgodnych z Naszą Prawdziwą Naturą musimy odważyć się spojrzeć prawdzie w oczy… musimy zajrzeć w głąb siebie aby z Ciemności zaczął wyłaniać się blask Naszej wewnętrznej Mocy.

Odwaga to Zaufanie Sobie oraz Wiara w Siebie i Swoje nieograniczone możliwości. Wówczas zdamy sobie sprawę, że Cały Świat leży u Naszych stóp. Szanując Siebie, Świat, każdą osobę i rzecz jaką Natura Nam podsuwa, przyciągamy promienie słońca, które ogrzewają zarówno Nas jak i wszystkich w Naszym otoczeniu. Pomyślcie tylko-możemy przekraczać własne ograniczenia w każdej chwili Naszego Życia. Każdy z pozoru podobny dzień może być odkrywaniem CUDÓW, które wcześniej Wrzeszczały Nam w Twarz aby zostać zauważone. Jednak My zafrasowani, zajęci cudzymi sprawami, zmęczeni życiem ich nie widzieliśmy… Możemy to zmienić.  TU i TERAZ!!!  To My jesteśmy artystami, twórcami, kreatorami, budowniczymi Swojej rzeczywistości, Swojego Życia. Zawsze sobie poradzimy, w każdej sytuacji, choćby wydawała się nie do przejścia, nie do przeżycia, Trzeba tylko w to uwierzyć.

Wybór należy tylko i wyłącznie do NAS!

Gdy się rozejrzymy okaże się, że otoczeni jesteśmy przyjaznymi dłońmi, które tylko czekają aby je przyjąć – Nikt nie powiedział, że ze wszystkim musimy sobie radzić w samotności!!! Od Nas musi jedynie wyjść inicjatywa i pragnienie zmiany… Z każdej zaistniałej „trudnej” sytuacji jest wyjście – drzwi szeroko otwarte, które dostrzeżemy dopiero wtedy gdy przestaniemy się tak kurczowo trzymać wszystkich skrupulatnie wypracowanych schematów myślowych i ideologii.

Wiem, że różnie bywa. Niektórzy z Nas już mają swoje lata i jak kropla drąży skałę, tak i (nie)nasze wieloletnie przekonania wydrążyły całkiem sporą głębię, po co?image

Po to żeby Teraz zapełnić ją Sobą, czyli tym co Prawdziwe i Autentyczne. 🙂

Pamiętajmy też, że Cierpienie NIE uszlachetnia – Ono Uczy.

Kiedy?

TYLKO wtedy gdy zrozumiemy, że należy się go pozbyć i zastąpić Miłością, Wiarą i Nadzieją! Miejmy Odwagę być na TAK – Nasze myśli kreują Naszą rzeczywistość!

Możemy skupiać się na tym co jest złe w Naszym Życiu LUB na tym co DOBRE.

Wybór należy do Nas! Życzę Wam Odwagi i samych wspaniałości z nią związanych…Wszystkiego co najlepsze. Dla tych wszystkich co poszukują odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania udzielam odpowiedzi.

CO POSIEJESZ TO POZBIERASZ-ZAWSZE!!!

10155334_544428115670576_1072564623_n