Terapia Kwantowa.

Zastosowanie i działanie. Dotyk kwantowy jest metodą uzdrawiania przez nakładanie rąk, to niezwykła metoda uzdrawiania za pomocą energii. Bezwarunkowy dotyk energii miłości. Ma ona wszechstronne zastosowanie. Może być wykorzystywana samodzielnie lub jako uzupełnienie innych alternatywnych metod leczenia.

Kwantowy dotyk to Rezonans, siła życiowa. 

Pod powierzchnią naszej świadomości rozpościera się bezkresny świat wibracji. Niczym wodne chrząszcze, co uwijają się nad taflą jeziora, często nie dostrzegamy rozległych krain, które zaczynają się tuż pod linią graniczną naszego bezpośredniego postrzegania.  Deepak Chopra pisał: "Wyzwolenie reakcji zdrowienia wymaga wyjścia poza wszystkie bardziej namacalne poziomy organizmu - komórki, tkanki, narządy i układy - i dotarcia do punktu styku umysłu z materią, punktu, w którym zaczyna się oddziaływanie świadomości".

Jest taki punkt, w którym świadomość przecina się z materią, ten punkt istnieje na poziomie kwantowym. To co umożliwia nam ów niezwykły kontakt między umysłem i materią, to jest miłość oraz intencja. 

Zaprzęgając do działania wrodzoną nam siłę miłości, możemy niezwykle intensywnie pobudzić proces samouzdrawiania. Od DNA począwszy, a na kościach kończąc, wszystkie układy organizmu i komórki z łatwością reagują na uzdrowicielską wibrację Terapii Kwantowej. W rozmaitych eksperymentach wykazano, że dotyk i zmysł motoryczny są podstawowymi elementami definiującymi odbieranie rzeczywistości przez zwierzęta (w tym człowieka).

 

Zobacz też:

W CO WIERZYSZ ROBI RÓŻNICĘ.

PROBLEM STANOWI MOJA PRACA!!! Kiedy obwiniamy pracę, to zazwyczaj sami mamy problem. Powiedzmy, że Twoja praca jest przeszkodą i masz odpowiednie przekonania, które mówią: ”Praca jest udręką”. Jeśli starasz się o pracę, która by Ci odpowiadała, co się stanie? Albo(a)

Czytaj więcej »

PROBLEM BÓLU.

Problem bólu. Postawmy się na miejscu cierpiącej osoby, która spróbowała już wszystkiego: zarówno medycyny konwencjonalnej, jak i sposobów naturalnych. I wie już, że nie ma innego rozwiązania. Najlepszym sposobem jest żyć mimo wszystko, a to – według świadectw, jakie zbierałem

Czytaj więcej »

PYTANIE. JAK?

Jak najszybciej odnaleźć sens życia?  To ten problem trzeba jak najszybciej rozwiązać. Co powinienem zrobić już dziś, nie po to, aby uniknąć fizycznego bólu, skoro wiadomo, że można go uśmierzyć, ale, aby uniknąć cierpienia psychicznego, gdy ma się wrażenie, że

Czytaj więcej »