img_1280Terapia Kwantowa.

Zastosowanie i działanie. Dotyk kwantowy jest metodą uzdrawiania przez nakładanie rąk, to niezwykła metoda uzdrawiania za pomocą energii. Bezwarunkowy dotyk energii miłości. Ma ona wszechstronne zastosowanie. Może być wykorzystywana samodzielnie lub jako uzupełnienie innych alternatywnych metod leczenia.

Kwantowy dotyk to Rezonans, siła życiowa. 

Pod powierzchnią naszej świadomości rozpościera się bezkresny świat wibracji. Niczym wodne chrząszcze, co uwijają się nad taflą jeziora, często nie dostrzegamy rozległych krain, które zaczynają się tuż pod linią graniczną naszego bezpośredniego postrzegania.  Deepak Chopra pisał: „Wyzwolenie reakcji zdrowienia wymaga wyjścia poza wszystkie bardziej namacalne poziomy organizmu – komórki, tkanki, narządy i układy – i dotarcia do punktu styku umysłu z materią, punktu, w którym zaczyna się oddziaływanie świadomości”.

Jest taki punkt, w którym świadomość przecina się z materią, ten punkt istnieje na poziomie kwantowym. To co umożliwia nam ów niezwykły kontakt między umysłem i materią, to jest miłość oraz intencja. 

Zaprzęgając do działania wrodzoną nam siłę miłości, możemy niezwykle intensywnie pobudzić proces samouzdrawiania. Od DNA począwszy, a na kościach kończąc, wszystkie układy organizmu i komórki z łatwością reagują na uzdrowicielską wibrację Terapii Kwantowej. W rozmaitych eksperymentach wykazano, że dotyk i zmysł motoryczny są podstawowymi elementami definiującymi odbieranie rzeczywistości przez zwierzęta (w tym człowieka).